SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
265 000 €
(1 325 € / m²)
Predaj
4+1
200 m²
Gazipaşa Cd.

miestnosti4+1
plocha200 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

GARTEN-DUPLEX IN ALANYA – 200 m² WOHNFLÄCHE, PRIVATE SAUNA & MEERBLICK IN BELIEBTER RESIDENZ In gefragter Lage von Kargicak / Alanya, nur 750 Meter vo...

zariadený
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Gazipaşa Cd.
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

New Day Property