SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
68 000 €
(1 236 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Atatürk Caddesi

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese 1+1 Wohnung in Mahmutlar, Alanya bietet 55 m² Wohnfläche im 4. Stock. Keramikböden, ein Balkon und eine offene Küche machen den Alltag unkompliz...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Alanya Eiendom Real Estate