SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
207 000 €
(1 458 € / m²)
Predaj
3+1
142 m²
Mersin ( Merkez )

miestnosti3+1
plocha142 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Sea-View Apartment in a Boutique Project in Mersin Erdemli Alata
Mersin is one of the most sought-after cities on the Mediterranean coast, renowned fo...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorZabezpečenie

Podlažie:
6. podlažie z 9
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Mersin ( Merkez )
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE