SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
114 000 €
(2 280 € / m²)
Predaj
2+1
50 m²
Aydin Sokak

miestnosti2+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

شقق في مجمع سكني مع مسبح بالقرب من البحر في ألانيا أفسالار
الشقق مجهزة بجدران معزولة حراريًا، وسخانات مياه فورية، ونوافذ PVC مزدوجة الزجاج، وتدفئة أرض...

Ostatné
Vek ponuky: 47dní
Aktualizované: 47dní

Lokalita

Aydin Sokak
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Antalya Homes