SUPA24
Dom a okolie; výhľad
Obývačka
Obývačka
241 200 €
(2 412 € / m²)
Predaj
4+1
100 m²
Yakacık Yeni Mahallesi

miestnosti4+1
plocha100 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

الشقة للبيع يقع في كارتال. كارتال هي منطقة تقع في الجانب الآسيوي من محافظة اسطنبول. تبعد عن مركز اسطنبول بحوالي 20 كم. تقع شرق البوسفور. كارتال هي منط...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 73dní
Aktualizované: 73dní

Lokalita

Yakacık Yeni Mahallesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi