SUPA24
Kuchyňa; kuchynské spotrebiče, drevená podlaha, prirodzené svetlo, moderný štýl
65 800 €
(1 196 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Kılınçarslan Caddesi

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

الشقة للبيع يقع العقار في منتجع البحر الجميل في كارغجاك. كارغجاك هي المدينة القديمة لالانيا في مقاطعة انطاليا التي تقع على بعد 14 كم عن شرق الانيا. تق...

Ostatné
Vek ponuky: 89dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Kılınçarslan Caddesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi