SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
138 000 €
(1 380 € / m²)
Predaj
2+1
100 m²
Atatürk Caddesi

miestnosti2+1
plocha100 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

BHV-8512+1 Duplex Apartment for Sale in Dermitaş - Kavi Skyland ResidenceApartment Features:2+1 Duplex with GardenUnfurnishedFloor: 1-2100 m²Sea ViewP...

Ostatné
Vek ponuky: 158dní
Aktualizované: 56dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Best House Alanya