SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
130 760 €
(833 € / m²)
Predaj
4+1
157 m²
Avsallar

miestnosti4+1
plocha157 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

The apartment for sale is located between Side and Alanya in the area of Avsallar. Avsallar is known for Incekum's sandy beaches, citrus plants and th...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSprchovací kútKuchynské spotrebičeZabezpečenie

Ostatné
Vek ponuky: 161dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Avsallar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed