SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
339 000 €
(1 832 € / m²)
Predaj
4+1
185 m²
Side

miestnosti4+1
plocha185 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Side’nin en sevilen sitelerinden Nympheum Residence’ta yer alan bu 3+1 dubleks daire, hem konumu hem de sunduğu imkanlarla konforlu bir yaşam arayanla...

zariadený
Vek ponuky: 217dní
Aktualizované: 133dní

Lokalita

Side
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Side Homes Real Estate Center