SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
215 000 €
(1 075 € / m²)
Predaj
4+1
200 m²
Aydin Sokak

miestnosti4+1
plocha200 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartments Offering Hotel Comfort with Abundant Activities in Avsallar Alanya
Avsallar, located within Alanya, is one of the regions constantly gainin...

Ostatné
Vek ponuky: 240dní
Aktualizované: 239dní

Lokalita

Aydin Sokak
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE