SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
99 500 €
(1 005 € / m²)
Predaj
2+1
99 m²

miestnosti2+1
plocha99 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

2 and 3 Bedroom Duplex Apartments in Teşvikiye, Yalova
Yalova is in an advantageous location in terms of transportation thanks to its proximity to maj...

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 238dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE