SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
49 000 €
(754 € / m²)
Predaj
1+1
65 m²

miestnosti1+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Stylish Apartments in an Exceptional Project Within Walking Distance of the Sea in Tömük, Mersin
Tömük, one of Mersin’s most popular holiday and resid...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSprchovací kútVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 238dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE