SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
103 000 €
(1 062 € / m²)
Predaj
2+1
97 m²

miestnosti2+1
plocha97 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Key-Ready Furnished Mid-Floor Apartment 800 Meters from the Sea in Sun of Silivri Complex
The move-in ready apartment is located in the Silivri distri...

Podlažie:
2. podlažie z 6
Vek ponuky: 237dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE