SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
79 000 €
(1 463 € / m²)
Predaj
1+1
54 m²
Antalya - Burdur Yolu

miestnosti1+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Brand-New Investment Friendly Apartments with Pool in Döşemealtı Antalya
Located in one of Antalya’s most prestigious districts, Döşemealtı offers a u...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorKuchynské spotrebiče

Podlažie:
3. podlažie z 5
Vek ponuky: 240dní
Aktualizované: 169dní

Lokalita

Antalya - Burdur Yolu
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE