SUPA24
Ostatné
Ostatné
Obývačka; výhľad, prirodzené svetlo, moderný štýl
451 000 €
(5 709 € / m²)
Predaj
1+1
79 m²

miestnosti1+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Ataşehir Apartments Near Istanbul Finance Center and Metro Station
Situated on the Asian side of Istanbul, Ataşehir stands out with its excellent livi...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatná kuchyňaSprchovací kútKuchynské spotrebičeOhrievač vody

Ostatné
Vek ponuky: 237dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE