SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
84 000 €
(1 400 € / m²)
Predaj
2+1
60 m²
Gazipaşa Cd.

miestnosti2+1
plocha60 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

PREISWERTE STRANDNAHE 2-ZIMMER-WOHNUNG MIT KLEINEM MEERBLICK UND POOLBLICK – IN KARGICAK/ALANYA Diese moderne Wohnung befindet sich im beliebten Stadt...

Ostatné
Vek ponuky: 281dní
Aktualizované: 61dní

Lokalita

Gazipaşa Cd.
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

New Day Property