SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
370 472 €
(5 075 € / m²)
Predaj
2+1
73 m²
ถนนโยธา, ตําบลสาคู

miestnosti2+1
plocha73 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Beachfront Bliss Condominium for Sale  Nai Yang Beach, PhuketExclusive Sea View Condo with Beach Access🌐 View More Properties: www.remax.co.th/toppro...

zariadený
Vek ponuky: 110dní
Aktualizované: 40dní

Lokalita

ถนนโยธา, ตําบลสาคู
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

REMAX Top Properties