Výpis ponúk
11
11
11
290 243 €
(3 922 € / m²)
Predaj
Atypický
74 m²
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
74 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Stunning 1-Bedroom, 1-Bathroom Duplex Seaview Condo for Sale in Rawai Beach 🌅This recently completed (2024) 74 m2 duplex condo offers luxurious livi...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
334dní
Aktualizované:
333dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.