SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
114 715 €
(3 374 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
ปฏักซอย 14, ตําบลกะรน

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

New apartment with furniture and appliances in a modern complex, 10 minutes to the beach!A new, bright apartment for sale in one of the most sought-af...

zariadený
Vek ponuky: 159dní
Aktualizované: 147dní

Lokalita

ปฏักซอย 14, ตําบลกะรน
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DDA Realty