SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
423 382 €
(3 257 € / m²)
Predaj
Atypický
130 m²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว

miestnostiAtypický
plocha130 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Royal Phuket Marina, 2 bedroom penthouse level foreign freehold condo with private rooftop terrace and plunge pool. Luxuriously furnished, spacious r...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 330dní

Lokalita

ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara