Výpis ponúk
15
15
15
1 864 892 €
(6 708 € / m²)
Predaj
3+1
278 m²
Soi Choeng Thale 14, ตําบลเชิงทะเล
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
278 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Each of the twenty apartments has its own private pool and barbecue area.
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
161dní
Aktualizované:
97dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Soi Choeng Thale 14, ตําบลเชิงทะเล
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
50 lemons
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
50 lemons
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu