Výpis ponúk
22
22
22
287 000 €
(2 208 € / m²)
Predaj
3+1
130 m²
เทศบาลนครเกาะสมุย
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
130 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
PENTHOUSE VUE MER À BANTAI KOH SAMUI À vendre à Bantai, Koh Samui, magnifique condo penthouse moderne avec vue mer exceptionnelle sur l’île de Koh ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
เทศบาลนครเกาะสมุย
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.