SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
93 197 €
(2 026 € / m²)
Predaj
Atypický
46 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา

miestnostiAtypický
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover a charming1-bedroom, 1-bathroomcondo atBaan Thew Talay Aquamarine, offering a comfortable46 sqm living area. This stylish unit is perfect for...

Ostatné
Vek ponuky: 332dní
Aktualizované: 332dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลเมืองชะอํา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara