SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
219 413 €
(1 473 € / m²)
Predaj
Atypický
149 m²
ถนนนราธิป, เทศบาลเมืองชะอํา

miestnostiAtypický
plocha149 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This luxury two bedroom condominium is situated on the third floor and has nice views of the swimming pool. This property has a magnificent winding l...

Ostatné
Vek ponuky: 332dní
Aktualizované: 331dní

Lokalita

ถนนนราธิป, เทศบาลเมืองชะอํา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara