SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
54 825 €
(1 891 € / m²)
Predaj
1+1
29 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha29 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Siam Oriental Condos StarNew low-rise project under construction on Pratamnak Hill in Pattaya, between 6th and 7th streets. The condominium will cons...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate