SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
209 271 €
(4 549 € / m²)
Predaj
1+1
46 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

46.89 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Copacabana Beach Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - COPAC34
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Patta...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co