SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
75 943 €
(1 582 € / m²)
Predaj
Atypický
48 m²
Thapparaya Road, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

48 Sqm Studio w/ City Views in View Talay 5 Jomtien Condominium Beach Pattaya Condo For Sale - VT5D21
Location: Thappraya Rd, Jomtien, PattayaBuilding...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Thapparaya Road, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co