SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
171 859 €
(1 702 € / m²)
Predaj
2+1
101 m²
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha101 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Spacious fully furnished 2-bedroom condo for sale in Jomtien, Pattaya. This modern residence offers generous living space, pool views, and a prime loc...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorPrirodzené svetloModerný štýlZariadenýPodlažieKuchynské spotrebičeZabezpečeniePo rekonštrukcii

zariadený
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Roof21 Thailand