SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
128 996 €
(2 186 € / m²)
Predaj
1+1
59 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha59 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

59.35 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Zensiri Estate & Residences Jomtien Condo For Sale - ZSRJ03
Location: Soi Thepprasit 9 Alley, Jomtien, Pattaya

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co