SUPA24
102 721 €
(2 634 € / m²)
Predaj
1+1
39 m²
นาเกลือ 14, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha39 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

39 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in Love It WongAmat Beach Pattaya Condo For Sale - LOVE02
Location: Naklua Soi 14 Alley, Naklua, Pattaya
Bedroom: 1

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

นาเกลือ 14, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co