SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
222 262 €
(6 537 € / m²)
Predaj
2+1
34 m²
ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Experience the ultimate in luxury living in Pattaya, (Foreign Quota) Thailand's premier beachside destination. This stunning new condominium is curren...

Ostatné
Vek ponuky: 70dní
Aktualizované: 69dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 33, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SEA Property Group Co. Ltd