Výpis ponúk
10
10
10
48 826 €
(1 285 € / m²)
Predaj
Atypický
38 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
38 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
About View Talay 2
View Talay 2 condominium is 550 meters close to Jomtien Beach overlooking a 180-degree sea view. Many shopping centers, Thai and i...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Podlažie
Po rekonštrukcii
Múdra zariadenia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
77dní
Aktualizované:
48dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.