Výpis ponúk
8
8
8
72 175 €
(1 504 € / m²)
Predaj
3+1
48 m²
พระตําหนัก 4 ซอย 4, เมืองพัทยา
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
This is the kind of apartment that sells before you even finish reading.
Prime unit in Pratumnak — one of the most demanded and limited areas in the ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
79dní
Aktualizované:
42dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
พระตําหนัก 4 ซอย 4, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.