SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
109 017 €
(2 725 € / m²)
Predaj
Atypický
40 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Experience the ultimate in modern living with this stylish 40 m² studio apartment in the prestigious Wongamat Tower, Pattaya. Perched on the 33rd floo...

Ostatné
Vek ponuky: 81dní
Aktualizované: 81dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Thavorn Asia Property