Výpis ponúk
14
14
14
51 957 €
(1 484 € / m²)
Predaj
Atypický
35 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
35 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
One-bedroom flat for sale in Treetops Pattaya, Thappraya, Pattaya
Cozy one-bedroom flat in the Treetops Pattaya project, located in the Thappraya nei...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Zariadený
Podlažie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
81dní
Aktualizované:
17dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.