Výpis ponúk
18
18
18
171 454 €
(1 698 € / m²)
Predaj
2+1
101 m²
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
101 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
101.17 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in Cosy Beach View Condominium Pratumnak Pattaya Condo For Sale - COSYB53
Location: Soi Kasetsin 9 Alley, Cosy Beach...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Zariadený
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
112dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.