SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
260 602 €
(5 665 € / m²)
Predaj
1+1
46 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

46 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in The Palm Wong Amat Beach Pattaya Condo For Sale - PLM70
Location: Soi Naklua 16 Alley, Wong Amat, Pattaya
Bedroom: 1

Ostatné
Vek ponuky: 118dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co