SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
68 217 €
(2 006 € / m²)
Predaj
Atypický
34 m²
Moo 9 Second Road Soi 13, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

34.70 Sqm Studio w/ Pool Views in Centara Avenue Residences & Suites Condominium Pattaya Condo For Sale - CARS132
Location: Soi Bua Khaow 15, Central ...

Ostatné
Vek ponuky: 146dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Moo 9 Second Road Soi 13, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co