SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
151 360 €
(2 365 € / m²)
Predaj
2+1
64 m²
ซอยเทพประสิทธิ์ 7, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha64 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

64 Sqm 2 Bedroom w/ Partial Sea Views in Empire Tower Jomtien Pattaya Condo For Sale - EMPIR17
Location: Soi Wat Bun Kanchana 10 Alley , Jomtien, Patt...

Ostatné
Vek ponuky: 153dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

ซอยเทพประสิทธิ์ 7, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co