SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
303 342 €
(3 611 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

84 Sqm 2 Bedroom w/ Sea Views in Cetus Beachfront Pattaya Condominium For Sale - CETUS29
Location: Jomtien Beach Rd, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 2

Ostatné
Vek ponuky: 166dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

จอมเทียนสายหนึ่ง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co