SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
131 354 €
(1 932 € / m²)
Predaj
1+1
68 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha68 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

68 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Tara Court Pattaya Condo For Sale - TRC02
Location: Pratumnak Road, Pratumnak Hill, Pattaya
Bedroom: 1
Bathroom: 1

Ostatné
Vek ponuky: 187dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co