SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
194 793 €
(5 126 € / m²)
Predaj
1+1
38 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

miestnosti1+1
plocha38 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

38.19 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Arom Jomtien Condominium Pattaya Condo For Sale - AROJ08
Location: Jomtien Beach Road, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1...

Ostatné
Vek ponuky: 229dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co