SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
105 726 €
(1 602 € / m²)
Predaj
Atypický
66 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Laguna Beach 3 (Maldives) offering 66.67 Sqm of living area. Is Available in Foreigner Name Ownership, lo...

Ostatné
Vek ponuky: 334dní
Aktualizované: 334dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara