SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
219 886 €
(3 141 € / m²)
Predaj
Atypický
70 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha70 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Experience luxurious living with this fully furnished 2-bedroom, 2-bathroom residence located on the 32nd floor, offering breathtaking sea views that ...

Ostatné
Vek ponuky: 336dní
Aktualizované: 336dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara