Výpis ponúk
11
11
11
103 320 €
(1 003 € / m²)
Predaj
5+1
103 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
103 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
🔸2 Bedroom - Pratamnak🔸Large balcony - 103 SQM🔸For Sale 3.900.000,- BahtProperty features;- 2 Bedrooms and 2 Baths- 2nd floor with total of 103 sqm...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
332dní
Aktualizované:
331dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.