SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
154 441 €
(1 931 € / m²)
Predaj
Atypický
80 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha80 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Wongamat area. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 80 Sqm of living area, located on ...

Ostatné
Vek ponuky: 330dní
Aktualizované: 330dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara