SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
183 732 €
(1 701 € / m²)
Predaj
Atypický
108 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha108 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Hyde Park 1 Condo for Sale in Pattaya 108 sqm. 5th floor 1 Bedroom and 1 Bathroom condo with the good sized balcony offers partly sea and city views o...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 331dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara