SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
130 476 €
(1 812 € / m²)
Predaj
Atypický
72 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha72 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

1Bedroom for Sale in AD Hyatt Condominium Stunning Sea View!! Waiting for you to be New Owner! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 1 Bedroom...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 331dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara