SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
122 221 €
(1 824 € / m²)
Predaj
Atypický
67 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Pattaya City Resort 1Bedroom for Sale Nice and Clean Condo Unit! Waiting for New Owner!!Is Available in Thai Name Ownership!! This is 1 Bedroom, 1 Ba...

Ostatné
Vek ponuky: 331dní
Aktualizované: 331dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara