SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
70 563 €
(2 075 € / m²)
Predaj
Atypický
34 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

miestnostiAtypický
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Unixx South Pattaya Condo for SaleGood location and Popular area! Spectacular views over the city and the sea! Is Available in Foreigner ownership!!Th...

Ostatné
Vek ponuky: 330dní
Aktualizované: 330dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kinnara